Добрі справи - це маячки які віддають тепло та світло

Добрі справи - це маячки які віддають тепло та світло ☀️, тим хто потребує, тим хто живе надією, тим хто чекає на поміч.

Треба разом робити добрі діла , дарувати надію та тепло ☀️

Волонтери  ГО Едельвейс ( Трофимчук Людмила, Волкова Анна, Іванюк Вадим, Постоюк Сергій, Островський  Микола) зібрали та переправили двом медичним закладам обладнання . Неонотальний інкубатор для підтримки температури тіла дитини.

Він забезпечує закрите та контрольоване середовище для немовлят. Окрім нього передали необхідні речі для догляду за немовлятами: соски , памперси , маски кисневі , фіз розчин .Передали з нашими партнерами  з Польші хірургічний лазер та однофазний трансформатор манжети для вимірювання тиску, системи крапельниць, фіз розчин. Дякуємо за плідну співпрацю Сергію  Борзов - голова Вінницької ОДА нашім партнерам з Польші Garant Biuro Rachunkive. Наша сила в команді , в співпраці , в єднанні , просимо приєднуватися тих хто хоче допомогти , та також хто потребує допомоги. Контактний телефон ☎️ +380671841731. У нас багато  щирих та добрих , мужніх та сміливих людей !!! Ми переможемо !!!! Все буде Україна !!!